FOTO – Dy makina përplasen me njëra- tjetrën, fuoristrada futet në oborrin e një lokali…

125

Një aksident”i çuditshëm” mes dy mjeteve motorike është verifikuar në dalje të qytetit të Korçës.

Sipas asaj që raportohet nga vendngjarja, njëra prej makinave ka hyrë në oborrin e një lokali dhe ka dalë në magazinën e një shtëpie ngjitur.

Mësohet se disa persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti.