Tjetër tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

195

Një tjetër tërmet ka goditur vendin tonë sot.
Raportohet se lëkundjet kanë qenë 3.1 ballë dhe nuk janë ndier shumë në sipërfaqe të tokës.

Epiqendra e tij ka qenë rreth 14 kilometra nga Vora.

Lëkundjet janë ndjerë në zonën e Durrësit, Kavajës, Krujës dhe lehtë në Tiranë.