Sabiani bën ndryshimin e guximshëm në pamje, as nuk njihet më

Sabiani mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun, këngët e tij hite dëgjohen kudo dhe gjithashtu është shumë i komentuar në media e rrjete sociale. Ajo që e ka bërë Sabianin të veçantë nga të tjerët ka qenë edhe pamja e tij, me flokët e gjatë kaçurrela.

 

Së fundmi Sabiani ka bërë një ndryshim shumë të guximshëm dhe me siguri nuk do e njihnit. Këngëtari i ka lyer flokët plot me ngjyra, një look ky shumë ekstravagant që jo çdokush do guxonte.

 

Sabiani është frymëzuar nga reperi amerikan Tekashi dhe këtë e ka treguar në një video në Tik Tok ku krahason look-un e tij me të reperit.

 

TE TJERA