HYRJELAJMEKRONIKËE réndë/ Gjendet i pajetë në ballkonin e banesës 63-vjecari

E réndë/ Gjendet i pajetë në ballkonin e banesës 63-vjecari

Rreth orës 18:45, në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, në ballkonin e banesës së tij është gjetur i vetvárur shtetasi N.D., 63 vjeç. Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne.

Grupi hétimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

TE TJERA

spot_img