Deputeti shkodran tërheq vëmendje me look-un e ri, lyen flokë dhe pret baluket në formë kapelon

Deputeti opozitar Selami Jenisheri ka vendosur të ndryshojë look. Ditën e sotme ai është shfaqur në seancë plenare me flokët të lyera në formë kapelon dhe baluket me vijë në mes.

 

Në momentin e marrjes së mandatin rreth një vit më parë, Jenisheri u shfaq në publik, me flokët e thinjura dhe pak më tradicional.

 

Por mesa duket fama nën kostumin e deputetit e ka bërë atë të mendojë për një look të ri për të tërhequr vëmendje./abcnews

TE TJERA

spot_img