FOTOLAJM – Deputeti i Shkodrës ndryshon “look”, lyen flokët dhe prezantohet me model tjetër…

Deputeti opozitar Selami Jenisheri ka vendosur të ndryshojë pamje ose look.

Ditën e sotme ai është shfaqur në seancë plenare me flokët të lyera, në formë kapelon dhe baluket me vijë në mes.

Në momentin e marrjes së mandatin rreth një vit më parë, Jenisheri u shfaq në publik, me flokët e thinjura dhe pak më tradicional.

Por mesa duket fama nën kostumin e deputetit e ka bërë atë të mendojë për një pamje, look të ri për të tërhequr vëmendje.

Marre nga shkodra web

TE TJERA