Çifti më i veçantë në botë/ Burri shtatzënë mbart foshnjen 8 muajshe në bark!

366

Një modele trans ka ndarë fotot e çuditshme teksa puth foshnjën 8 muajshe në barkun e burrit të saj.

Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet si femër, po pret një djalë me burrin e saj Esteban Landrau, i cili ka lindur femër dhe e identifikohet si mashkull.
Modelja kolumbiane i ndau fotot me rreth 218,000 ndjekës të saj në Instagram.

Të lehtësuar, Danna dhe Esteban shkuan në shtëpi për të pritur të vinte dita e madhe.
Mediat lokale raportojnë se çifti e konceptonte fëmijën natyrshëm, pasi që të dy kanë organet e tyre natyrore.