4 mujori i lindjes, Alfio na prezanton me të birin

Çifti shumë i dashur për publikun, Alfio dhe Fatma u bënë prindër për herë të parë me 28 Janar. Fatma solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Noah.

Që nga ai moment dyshja kanë ndarë shpesh momente pranë vogëlushit në rrjete sociale, gjithmonë duke mos e zbuluar portretin e tij.

Sot janë bërë 4 muaj që nga ardhja e Noah në jetë dhe Alfio ka publikuar një foto shumë të ëmbël të tij në Instastory. Vogëlushi shihet i veshur me xhinse dhe këmishë, mirëpo me fytyrë të mbuluar. “4 muajsh sot zemra e babushit”, ka shkruar Alfio krahas fotos.

TE TJERA

spot_img