Nënë Xhemilja 103 vjeçare ‘lutet’ për Edi Ramën: Ishalla këput mish, të vish të ta lidh unë…

Një gjyshe 103-vjeçare, e quajtur Xhemile është ‘lutur’ live që kryeministri Edi Rama të këpusë mish.

Në një lidhje me Skype në emisionin “Ftesë në 5”, teksa tregonte se si kuronte njerëzit që ‘këpusin mish’, nene Xhemilja shprehu dëshirën të kishte në dorë Ramën.

“Edi Ramës i jap dorën dhe kërkoj që të më japë dorën, inshalla po këput mish të vi tek unë t’i lidh mishin.

Nuk kam çfarë të themi më tani,”- u shpreh nënë Xhemilja e cila me pas nuk e mbante te qeshuren.

TE TJERA