“Në emision dal pa mb athje”, Lei Kraja tregon si e nga cmojnë futbollistët

212

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është shprehur se me futbollistët nuk ka pasur asnjëherë më shumë se sa shoqëri.

Por thotë se ka pasur raste që e kanë ng acmuar, madje nuk ka munguar as fl irtimi i saj me ta.

“Unë vetëm me çuna rri. Vetëm me futbollistë për shkak të punës, gazetarët që punoj. Deri tani nuk kam pasur asgjë më shumë se shoqëri me një futbollist. Më kanë ng acmuar futbollistët shqiptarë dhe unë kam fl irtuar, mos të gënjej është gjë normale. Futbollistët janë të bukur, të suksesshëm, të mirë, por s’kam pasur gjë më shumë. Tipin e kam fl irtues, meqë jam gaforre nuk e di çfarë dua. Në Shqipëri meqë merremi me fjalë nuk dua ta bëj publike një lidhje. Besoj shumë tek syri i keq”, u shpreh ajo.

Moderatorja u shpreh se përveç djemve ka puthur edhe vajza, por kjo ka ndodhur padashje.

“Mund të jemi puthur padashje. Po bëjë një selfie me një shoqe, doja ta puthja në faqe dhe ajo gjithashtu, kur u kthyem u puthëm në buzë. E kemi dhe foto”, shtoi Lei.

Ajo zbuloi edhe një detaj, duke treguar që del shumë shpesh në emision pa mb athje.

“E bëj shpeshherë ne emision, dal pa mb athje. Një fustan që është ngjitur, nuk i vesh dot mb athje”, tha moderatorja se ksi.