Duket sikur të ishte 20 vjec, as që u shkon në mendje se sa vjec ka mbushur Valbona Selimllari

199

Valbona Selimllari mbetet një nga vajzat më të bukura shqiptare, por edhe një ndër personazhet VIP më të komentuar në media.

 

Dje ajo ka festuar ditëlindjen dhe ndonëse na duket duket e pabe sueshme, ka mbushur plot 47-vjeç. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

 

Nipi i saj, Soni Myrtaj e ka suprizuar Valbonën në ditën e saj të lindjes me tufa të madha lulesh. “Lum unë për tezen që kam. Të uroj gjithë lumturinë e botës”, ka shkruar ai.

 

Valbona e ka publikuar urimin e tij në profilin e saj ne rrjetin social, së bashku me një foto të saj. Në foton në fjalë ajo shihet e buzëqeshur duke vështruar lulet