Aksidentohet Aurela Gaçe? Këngëtarja e njohur: Disa çuna bënin me shenjë, stop stop! Sapo më goditi…

Aurela Gaçe është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit të saj në rrjetet sociale, ku ka treguar se çfarë i ka ndodhur me makinën. Ajo ka postuara një foto ku tregon se ka dëmtuar pjesën e përparme të makinës.

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë??????. Po ecja ngadalëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë, stop stop. Jo unë, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë??????????????. Lum shtëpia që më ka”-shkruan këngëtarja e njohur në Instagram.

Ndjekësit e Gaçes kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke i kuptuar problemin, por dhe duke u argëtuar me sinqeritetin e Aurelës.

TE TJERA