Shih si je katandisur, Kryemadhi sherr me aktivistët

Monika Kryemadhi është konfliktuar me aktivistët që kanë mbrojtur shëmbjen e godinës së teatrit.Atë e kanë konsideruar si palë me kryeministrin Edi Rama, dhe si një ndër personat që ndikoi për dështimin e kauzës së Teatrit Kombëtar.

 

 

 

TE TJERA

spot_img