E mbani mend Gymyshin? Aktoren nuk keni per ta njohur tani e tutje pasi ajo ka pesuar nje ndryshim tejet te madhe ne pamje

199

Me siguri e mbani mend Jaseminin, një nga personazhet më të dashur për publikun, në serialin “Shtëpiake të dësh. përuara”.

Ky serial u transmetua në vitin 2012 në Shqipëri dhe pati shumë shikueshmëri. Duke qenë se kanë kaluar vite që nga transmetimi i këtij seriali, me siguri jeni kurioz çfarë ka ndodhur me Jaseminin.

Aktoren turke nuk do ta njihni me pamjen e re pasi së fundmi ajo ka prerë flokët shkurt fare.

Songul Oden e njohur si Jasemin i ka habitur fansat me pamjen e re, por ajo vetë është shumë e kënaqur.

Aktorja 40-vjeçare së fundmi përfundoi xhirimet e një seriali e nuk e ka bërë ende të ditur nëse do të rikthehet me ndonjë serial të ri.

Sa i përket jetës private Jasemin ka deklaruar se është në një lidhje