Qytetarët degjenerojnë me komente Bashën e Kryemadhin

207

PD dhe LSI me ne krye Lulzim Bashen e Kryemadhin jane mbledhur prane pedonales per te protestuar kunder ndertimit te Teatrit te ri Kombetar.

 

Por, qytetaret nga ana tjeter kane dhene mendimin e tyre duke masakruar Kryemadhin e Bashen, te cilet cilesohen si hajdute e hipokrite. Me poshte disa nga komentet e qytetareve ndaj protestes se PD-LSI: