‘Do ju q* rob, b*thq*ra’, momenti kur aktori i njohur nuk përmbahet përballë policisë: A ju q*fsha motrat (Video)

254

Aktori Ervin Bejleri ‘shpërtheu’ në sharje dhe ofendime kundër efektivëve të policisë së shtetit pas ndërhyrjes së bluve për të shembur Teatrin Kombëtar.

 

Nuk keni shanse brenda, do ju q* rob, b**th q*rat, mes natës si kusarë, a keni fëmijë apo jo.

 

Unë kam ardhur këtu për fëmijën tim, jo për muret dhe tullat” dëgjohen Ervin Bejleri i revoltuar.