“Të të provoj”, prezantuesja shqiptare replika me ndjekësin e fiksuar pas saj

167

I joshur nga bukuria e moderatores së Rubrikës Sportive në RTSH, Hygerta Sakos, një komentues e ka konsideruar atë si “superpjeshkë”. Ai është tërhequr nga një foto e Hygerta Sakos me një fustan të zi e të ngushtë pas trupit.

 

Komentuesi e ka cilësuar Hygertën si ‘superpjeshkë’, ndërsa moderatorja ka replikuar ndaj tij, duke e korrigjuar ndjekësin, teksa i shkruan se ajo është kumbull dhe jo pjeshkë. “Super pjeshka e TVSH-së,”- shkruan ndjekësi. “Gabim! Jam kumbull!”- ia kthen moderatorja.

 

“Ndoshta. Duhet të të provoj atëherë,”- shkruan sërish ndjekësi. “Ëndrrat i ke personale, nuk t’i gjykoj,”- i përgjigjet Hygerta në fund.