Gjykata ‘leshon’ Zogun e Tiranës

Gjykata e Tiranës ka lënë në masën e sigurisë “Arrest shtëpie”, për Hermes Nikajn, i njohur si “Zogu i Tiranës”.

 

Ky i fundit u lirua gjatë ditës së djeshme, ndërsa akuzohet nga Prokuroria për “Shfrytëzim prostitucioni” dhe “Prostitucion”.

 

Hermes Nikaj përdorte qendrat estetike, ku veç shërbimeve të qendrës, klientëve u ofroheshin edhe shërbime nga vajzat e shfrytëzuara për të kryer marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës./CNA.al

TE TJERA