Nxorri jashtë të dashurën për por*ë/ Einxhel Shkira i përvishet Albanos: E kujt i pl as se je i famshëm

251

Ditën e djeshme, Albano Bogdo rrëfeu shumë detaje nga jeta e tij private, në emisionin “Glamour Zone”, mes tyre dhe një episod të pakëndshëm me ish-të dashurën e tij.

Por, kjo deklaratë e Bogdos nuk i ka pëlqyer aspak moderatores Einxhel Shkira, e cila i është kthyer me një status publik në rrjete sociale, në të cilën shkruan se të jesh i famshëm, nuk do të thotë të thuash dëngla.

Moderatorja ka theksuar se nuk ka asgjë personale me aktorin, por nuk është aspak dakort me këtë logjikë.

“Uroj të ketë qenë një shaka kjo! Sepse është gjëja më stupid që mund të thotë dikush, sado i famshëm qoftë!! E kujt i pl as nëse jemi të famshëm ose jo, apo kush ka më shumë folloë bën më shumë dëngla. Marrëdhënia në çift nuk bazohet te fama, por te ndjenjat dhe denglat nuk vijn si pasojë famës por e karakterit të njeriut… Mund të jesh i famshëm sa të duash por në fund të ditës i dashuri/dashura fle me ty në krevat jo me famën apo 1 milion ndjekësit në instagram. Asgjë personale por thjesht jam totalisht kundra kësaj llogjike ku denglat ndahen në bazë të famës,”- shkruan Einxhel Shkira.

Lexo edhe:   ‘Lavdërohet me burrin që i mori shoqes’, ish banori i Big Brother ‘fëlliq keq’ Aulona Mustën: Femër e…(Foto)