Pasi konfirmoi ndarjen nga juristi i njohur, moderatorja e ‘Top Channel’ tregon kush është për të mashkulli ideal

161

Moderatorja e Top Channel, Nevina Shtylla së fundmi ka realizuar një mini-intervistë në Instastory.

Moderatorja iu ka kthyer përgjigje pyetjeve nga më të ndryshmet që i kanë drejtuar. Një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse do e zgjidhte një partner ndonëse ai nuk do të ishte mirë nga ana ekonomike.

Nevina ka treguar se për të është e rëndësishme që partneri të jetë ambicioz dhe do e kalonin bashkë çdo vështirësi. Ajo kërkon dikë që të ketë synime për veten.

“Do zgjidhja një partner ambicioz. Do isha e bindur që do mund të kalonim çdo vështirësi. Po nuk pati synime për veten e vet, as pres të ketë për mua apo për marrëdhënien dhe të ardhmen tonë”, është përgjigjur moderatorja.

Kujtojmë se pak ditë më parë Nevina deklaroi ndarjen nga partneri i saj, juristi Arbër Myftari. Dyshja ishin bashkë që prej tre vitesh dhe bashkëjetonin prej më shumë se një viti në Tiranë.