HYRJELAJMESHOWBIZRudina poston foton duke tymosur me Mark Frrokun, komentuesi i kthehet: Ke...

Rudina poston foton duke tymosur me Mark Frrokun, komentuesi i kthehet: Ke kaluar hu më hu, ja reagimi i moderatores

Moderatorja Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuar së fundmi për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Së fundmi, moderatorja postoi një foto me partnerin e saj të ri, ku shfaqen duke tymosur cigare, teksa bashkangjitur shkruan: Duhani dë mton rë ndë shëndetin, të zverdh dhëmbët, vjen erë e keqe, të hap barkun! Mos e pini –shton moderatorja, duke rënë kështu në kundërshtim me veprimine saj.

Por ajo që ka rënë në sy janë disa nga komentet e ndjekësve. “Po kur u bone dhe ti plakushe m*ti nga ‘Aja’ e shokut Agron tu kalu hu n hu tashi”, ndërsa nuk ka munguar as reagimi i moderatores e cila i kthehet komentuesit: Plake plake po jam flakë.

TE TJERA

spot_img