“Vinin në katër të mëngjesit dhe…”, Arjon Muça tregon kohën kur femrat çmendeshin pas tij: I largonte babi, unë rrija si princeshë dhe nuk dilja

183

I ftuar në emisionin “Why Not” në TV Ora ka qenë moderatori i emisionit të mëngjesit “Ditë e Re”, Arjon Muça.

- PUBLICITET -

 

Gjatë intervistës ai ka treguar një histori kur vajza të famshme i shkonin poshtë pallatit në mes të natës dhe hapnin muzikën në maksimum.

 

Roza Lati: Ty të kanë vlerësuar shumë vajza për bukurinë e jashtme. Kanë qenë edhe goca të famshme që të kanë ardhur poshtë pallatit dhe të thërrisnin.

 

Arjon Muça: Në mëngjes për shembull, në orën 4 vinin me makinë dhe hapnin volumin e muzikës në maksimum dhe dilnin nga makina. Detyrohej babi të shkonte dhe t’i thoshte, të lutem largohu se le nam, nuk del ai. Unë bëja kështu si princesh nuk dilja. Kjo ka ndodhur kur kam qenë i vogël, se një njeri i rritur diskuton, ballafaqohet.

 

- PUBLICITET -