Ina dhe Geri largohen nga “Për’Puthen”

169

Ina dhe Geri, dy konkurrentët e “Për’Puthen” në “E diell”, shkëmbyen javën e kalur puthjen e parë, duke konfirmuar se marrëdhënia e tyre ka arritur në të tjera nivele.

Mesa duket, Ina dhe Geri janë zyrtarisht çift dhe kjo do të thotë se do ta ndërpresin rrugëtimin në “Për’Puthen”. Një gjë të tillë, Ina e konfirmoi në Instagram.

Ina dhe Geri janë çifti i parë i programit.