Ish-deputeti i PD iu hakërrehet qytetarëve: Jeni bërë zengjinë e bëni sehir, por do iu vijë dita edhe juve

118

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri, vazhdon t’iu hakërrehet qytetarëve. Ai thotë se ata janë bërë zengjinë e bëjnë sehir se si Rama abuzon me lirinë që i është dhënë.

 

“Katastrofa social-ekonomike është tek dera! Ditën kur të të prekë në shpatull… “butësisht”, do të të thonë “e ke nga Zoti, jo nga robi” ! Atë ditë, do kuptosh nga kush e ke…

 

Dhe e kam me ty që je bërë zengjin për shkak të LIRISË e që rrije indiferent kur LIRIA shitej e blihej si prostitutë në semafor…

 

Ti ke ç’humbet, se të tjerët i zhveshi ndërkohë që ti bëje sehir”, shkruan Strazimiri.

(TemA)