FAti yt/ Horoskopi, e premte 24 prill 2020

173

Dashi

Do të ndiheni shumë energjik gjatë kësaj dite dhe do të keni mundësi që të riparoni diçka që e keni humbur më parë. Ata që janë vetëm, do të kenë mundësi për të krijuar lidhje interesante, pse jo edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

 

Demi

Ndjeni nevojën për një reagim, në mënyrë që të ndërtoni marrëdhënie pozitive me të tjerët. Duke nisur nga kjo e premte do të nisni që të hidhni bazat për diçka që do të nisë të shohë zhvillim në muajt në vijim.

 

Binjakët

Do të dashuroheni pas mundësive shumë më të mira nga sa i keni menduar. Sfera sentimentale do të jetë mjaft e favorizuar, ndaj këshillohet që të përfitoni nga kjo periudhë.

 

Gaforrja

Këshillohet që të zhdukni çdo konfuzion të së kaluarës dhe të bëni qartësi. Tashmë do të ndiheni më të lirë për të vepruar, pasi keni larguar gjithë personat që ju krijonin shqetësime.

 

Luani

Duhet të përfitoni më shumë nga e tashmja, pasi në vijim mund të keni probleme financiare, ndaj duhet të bëni një menaxhim të kujdesshëm. Këto ditë janë të vështira për ju, pasi ju detyrojnë që të luftoni kundër personave të cilët duan të pengojnë çdo lëvizjen tuaj.

 

Virgjëresha

E ardhmja nuk paraqitet aspak e favorshme, ndoshta për shkak se dikush në familje është përballur me një dhimbje të madhe. Situata momentale, nuk është aspak e lehtë për tu menaxhuar.

 

Peshorja

Keni nevojë për shumë, për të çliruar inatin tuaj gjatë kësaj periudhe. Mund të jeni përballur me debate në familje ose me persona të tjerë gjatë orëve të fundit.

 

Akrepi

Prireni që të merrni mbi vete përgjegjësitë e të tjerëve, por tashmë keni nevojë për ndihmë nga jashtë. Bëni kujdes, pasi mund t’iu duhet të përballeni me sfida të rëndësishme të cilat do të kërkojnë një përkushtim maksimal.

 

Shigjetari

Do të jeni më të favorizuar në raport ditët e kaluara. Marsi dhe Mërkuri janë në anën tuaj dhe do ju ofrojnë mundësi të shumta në punë, të cilat duhet ti kapni fluturimthi.

 

Bricjapi

Do të keni mundësi që të çoni përpara plane të cilat parashikohen mjaft të frytshme, shkruan noa.al. Jeni duke punuar për projekte të cilat do të marrin jetë para verës.

 

Ujori

Nuk do e keni ende të mundur që të gjeni një zgjidhje për punën dhe financat tuaja. Kjo gjë vjen për shkak të situatës tuaj aktuale dhe bllokimit me të cilin jeni përballur prej muajsh.

 

Peshqit

Duhet të flisni me shumë kujdes, sidomos nëse keni pasur debate me partnerin/en. Në këtë moment keni nevojë për më shumë bashkëpunim, gjë që nuk po e gjeni në një lidhje.