Nuk mungojnë as në këto kohë të vështirë karantine fotot dhe videot ironizuese ku sigurisht në qendër të tyre është kryeministri Edi Rama.

 

Pas shumë memesh që po qarkullojnë në rrjet, ish kryeministri Sali Berisha poston një video-montazh ku personazhë kryesorë janë kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliah dhe kryeministri Rama.

 

“No comment”, shkruan Berisha mbi video dhe me siguri edhe ju nuk do të kini asnjë koment pasi ta ndiqni…

 

No comment! sb

Pubblicato da Sali Berisha su Domenica 19 aprile 2020