Edhe Edi Rama ”hap” TikTok, thumbon Bashën (video)

183

Kryeministri Edi Rama gjen kohë edhe për trendet e fundit.

Këtë herë në Instagram, kreu i qeverisë ka publikuar një video nga programi më i famshëm i momentit nga TiTok dhe ka thumbuar kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Lexo edhe:   HAJDARI ZBULON KËRKESËN PËR METËN: VENDI S’KA NEVOJË PËR BURRA QË HIQEN SI TË FORTË