Fansja e pyet Rudinën: A je xheloze për Markun?! Ja si i kthehet aktorja e njohur

192

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it.

 

Aktorja e njohur e humorit dhe moderatorja Dembacaj herë pas here zhvillon mini-intervista me ndjekësit e saj përmes një rubrike në ‘Instastory’ , ku zbulon më shumë rreth jetës së saj private dhe jo vetëm.

 

A je xheloze për Markun sepse është shumë burrë tërheqës”- e pyet një ndjekës, teksa Rudina nuk nguron të përgjigjet. “Unë mendoj që jam super tërheqëse vetë, s’kam kohë për xhelozi.”- tregon ajo me humor.