HYRJELAJMESHOWBIZBleona: Paratë nuk mund të blejnë lumturinë, por më mirë të qash...

Bleona: Paratë nuk mund të blejnë lumturinë, por më mirë të qash në Mercedes

Bleona Qerreti është goxha aktive në rrjetet sociale. Por, përveç muzikës dhe imazheve që sjell, ajo herë pas here motivon adhuruesit me shprehje të ndryshme.

 

Të njëjtën gjë e ka bërë ajo edhe në një postim të radhës teksa ua ka përkujtuar fansave 5 rregullat e jetës.

 

1“Falni armikun, por mbani mend emrin e atij bastardi.

2 Paratë nuk mund të blejnë lumturi, por është më e rehatshme të qash në një Mercedes sesa me një Biçikletë.

3 Ndihmoni dikë kur janë në telashe dhe do t’ju kujtojnë kur të keni përsëri probleme.

4 Sarkazma sepse të qëllosh njerëzit është e paligjshme.

5 Alkooli nuk zgjidh asnjë problem por përsëri, as qumësht nuk e bën këtë”, ka shkruar Bleona.

Kujtojmë që “Haters” që projekti i saj i fundit i publikuar edhe me videoklip

TE TJERA

spot_img