E njihni këtë?! Sot është futbollist i Kombëtares shqiptare

163

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Eros Grezda ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto me të vërtet speciale.

Me rastin e 25-vjetorit të lindjes, ai ka publikuar disa foto të fëmijërisë së tij ku dukej i veshur si vajzë.

Fotografitë shoqërohen me mbishkrimin “dhe pastaj vendosa të pëlqeja vajzat”.