‘E paaftë për detyra bazike, të justifikojë rrogën’, Voltana Ademi për Lleshajn: E njoh prej 15 vitesh, u ndjeva keq kur e dëgjova…

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ka reaguar në lidhje me deklaratat e mëhershme të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, për situatën e tregjeve në ‘kryeqytetin e veriut’.

 

Në një lidhje direkte për gazetarin Sokol Balla, Ademi tha se e njeh Lleshajn që prej 15 vitesh, para se të ishte ministër i Brendshëm, dhe se nuk është ndjerë mirë kur i ka dëgjuar ato fjalë në adresë të saj.

 

“Dua të them që unë ministrin e Brendshëm e njoh edhe pa qenë ministër, e njoh që para 15 vitesh. Dhe më erdhi shumë keq, u ndjeva shumë keq kur e pashë në televizor dhe kur dëgjova çfarë tha. Unë punoj në terren, për t’i ardhur në ndihmë sa më shumë njerëzve, nuk u dnjeva mirë kur dëgjova ato fjalë”, tha Ademi.

Xhoni dhe Diola duhet të lidhen? Ja pse po thuhet se e gjitha është me skenar

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.   Bileta e tij,...

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...