“Falënderoj me respekt ata që më quajnë Chuck Norris”, Kujtim Gjuzi si në filmat e Hollivudit

181

Deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi është një nga më të përfolurit në parlamentin shqiptar, për deklaratat dhe sjelljen e tij. Ai jo pak herë ka tërhequr vëmendjen e mediave. Kështu ka bërë edhe kësaj here.

Me anë të një statusi në Facebook Gjuzi ka postuar një foto ku shihet Chuck Norris mbi motorr në një nga filmat ku ka luajtur aktori dhe producenti i arteve marciale.

Në foton tjetër shihet Kujtim Gjuzi po mbi motorr në jetën reale. Me sa duket për Gjuzin aktori Hollivudit është hero.

Gjuzi ka falënderuar të gjithë ata që e “quajnë amerikan si i madhi Cuck Norris por që ai ndjehet mirë edhe si bir i etnisë pellazgo-ilire”.

“FALENDEROJ ME RESPEKT TE GJITHE ATA QE ME QUAJNE NE NJE FARE MENYRE AMERIKAN SI I MADHI ” Chuck NORRIS ” POR….?!!

FAKTI QE ALBANET JANE QYTETRIM I PARE ME BEN TE NDJEHEM MREKULLISHT MIRE QE JAM BIR I ETNISE PELLAZGO – ILIRE – ALBANE – SHQIPE gj.k”,

shkruan Gjuzi./abcnews.al