Detaji që Mark Frroku mban gjithmonë me vete dhe që lidhet me Rudinën, moderatorja zbulon anën e tij romantike

162

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një nga çiftet më të përfolur kohët e fundit. Moderatorja ka treguar një anë tjetēr të ish-deputetit, i cili i ka befasuar të gjithë me pjesën romantike të tij.

 

Edhe sot, Rudina ka zbuluar një tjetër detaj shumë special q lë Marku mban gjithë kohën me vete. Ajo ka publikuar një foto të çelësave të partnerit të saj, i cili ka gdhendur në një zemër pranë çelësave inicalin e vet dhe të Rudinës. Me siguri ky veprim e bën Rudinën të ndihem akoma më e vlerësuar nga Marku.