‘Nje urim zemre për Edvin Kristaq Mashtrimin…’ Berisha publikon videon

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook një video të personazhit të njohur Lek Plepi. Berisha nuk ka shkruar shumë përveç një fjalie. “Nje urim zemre për Edvin Kristaq Mashtrimin! sb”,

 

shkruan ai, duke postuar edhe videon. Është një “urim zemre”, siç e quan Berisha, i cili lidhet me 1 prillin që në Shqipëri, njihet si “dita e rrenave”.

Më poshtë video dhe postimi i ish- kryeministrit Berisha në Facebook-un e tij.

 

 

 

TE TJERA

spot_img