“Ra ky mort e u pamë”- thotë një shprehej popullore. Reperi Ledri Vula ka konfirmuar lidhjen me Sara Hoxhën duke postuar një foto i përqafuar me të.

Pas shumë aludimeve, janë apo jo bashkë, Ledri ka vendosur që të sqarojë gjithçka vetë dhe konfirmojë romacën. Ai ka postuar një foto me të, duke i bërë ‘tag’ Sarës dhe duke e shoqëruar me një emoji me zemra.

Postimi

Vitet e fundit, Ledri është komentuar gjithëmonë për jetën e tij personale, sidomos për lidhjen e tij me këngëtaren Dafina Zeqiri. Përveç saj, reperi thuhet se ka qënë në një lidhje edhe me Dua Lipën, para se ajo të fitonte famë. Megjithatë asnjë prej të dyve nuk e ka konfirmuar këtë thashethem.

Nejse, gjithsesi goca, ideja është që Ledri nuk është “single”. Vuani në karantinë tani…