Nëse jeni mërzitur se ju janë zgjatur flokët, Jul Deda ju sjell me këto foto modelin më ‘in’ të vitit ‘98

262

Aktori i njohur i humorit, Jul Deda ka ndarë së fundmi me ndjekësit në ‘Instagram’ disa foto të papublikuara më parë.

Ndryshe nga se si janë mësuar ta shohin tashmë fansat, Juli shfaqet me flokët e gjatë bisht 22 vite më parë. Në një tjetër foto ai ka pozuar pranë më të dashurve të tij, mamasë dhe babait, Zef Deda.
“Viti 1998. Vit i vështirë për të nisur karrierën. Faleminderit Paulin Paulushi për këto kujtime”, ka shkruar Deda krah postimit të fundit ku nuk ka munguar reagimi i menjëhershëm i ndjekësve të tij.
Shumë prej tyre, përfshirë edhe kolegë të punës, i kanë theksuar aktorit se ka qenë mjaft tërheqës me flokët e gjatë, që në atë periudhë kanë qenë mjaft në trend.