HYRJELAJMESHOWBIZ“Të dua aq shumë sa fjalët nuk mjaftojnë”, gazetarja e njohur uron...

“Të dua aq shumë sa fjalët nuk mjaftojnë”, gazetarja e njohur uron publikisht njeriun e saj më të dashur

Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme dashurinë e madhe që ka për familjarët dhe veçanërisht, vëllain e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një foto krah tij duke i dedikuar fjalët më të ndjera në ditën e tij të lindjes.

“Gëzuar ditëlindjen zemra ime ti! Të dua aq shumë sa fjalët nuk mjaftojnë për ta thënë dhe sot më merr shumë malli për ty. Të përshëndes me këtë foto nga Praga, deri në udhëtimin tonë tjetër. Të dua vëllaçko”, ka shkruar Fjora krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Kjo nuk është hera e parë që gazetarja i tregon publikisht vëllait të saj se sa i shtrenjtë është ai për të duke i shkruar fjalët më të bukura gjithmonë.

TE TJERA

spot_img