“T’i duam prindërit sa i kemi gjallë”, Ronela Hajati prek me shkrimin ndaj babait të ndjerë

323

Këngëtarja ua ka kushtuar një postim prindërve të saj.

Ronela Hajati postimin e fundit të bërë në Instagram ua kushton prindërve të saj, dhe thotë që t’ duam sa i kemi gjallë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e cila ka humbur babain e saj vite më parë thotë se tani do bënte gjithçka që t’i dëgjoj batutat e tij për pesë minuta.“T’i duam prindërit sa i kemi , sepse sot që babain im nuk është në jetë, jam gati për gjithçka vetëm t’i dëgjoj batutat e tij për 5 minuta”, ka shkruar ndër tjerash Ronela.