Ndodh mes shqiptarëve, plas sherri në një furrë buke

Disa qytetarë në një prej furrave të bukës në qytetin e Pogradecit janë përfshirë në një sherr të madh, teksa prisnin në radhë të blinin dhe ora po shkonte 13:00.

 

Dy klientë të kësaj furre, për arsye që nuk dihen ende, dëgjohen teksa bërtasin dhe njerëz të cilët mundohen ti ndajnë.

 

TE TJERA

spot_img