FATI YT SOT, HOROSKOPI 22 MARS 2020

608

DASHI- Mos kerkoni me shume pavaresi nga sa duhet sot ju qe jeni ne nje lidhje dhe mundohuni te toleroni me teper nga zakonisht. Ne kete menyre gjerat kane per te ecur me mire. Beqaret do jene ne humor te mire dhe do pranojne çdo ftese qe do ju behet.

 

DEMI- Do kaloni çaste te lumtura sot prane atij qe dashuroni dhe do ndiheni si ne enderr. Te dy do e harroni te shkuaren e zymte dhe do mendoni vetem, per ditet qe do vijne. Beqaret do afrohen shume me dike, por nuk duhet te nxitohen nese nuk duan te zhgenjehen.

 

BINJAKET- Bashkepunimi ne çift do permiresohet disi sot per ju qe jeni ne nje lidhje. Do qendroni me gjate prane partnerit dhe do flisni edhe per disa gjera qe nuk ju kane pelqyer se fundmi. Beqaret do fillojne menjehere nje lidhje pasionante e cila do i beje te enderrojne pa fund

 

GAFORRJA- Do ruani nje komunikim te mire sot me ate qe keni ne krah dhe do kenaqeni pa fund. Gjithçka do ece si keni dashur gjithmone. Nuk do ndihen me te vetmuar si me pare. Ne planin financiar do jeni me fat dhe do arrini t’i shlyeni te gjitha borxhet qe keni marre.

 

LUANI- Mos u tregoni despotike sot me ate qe keni ne krah tregohuni te arsyeshem dhe jo te enderoni me shume sesa duhet. Vetem keshtu nuk do e lendoni veten. Me shpenzimet nuk do beni aspak kursime dhe gjendja do behet problematike.

 

VIRGJERESHA- Dite e ngrohte dhe plot diell kjo per te dashuruarit. Shprehni çdo ndjenje dhe çdo ide qe te keni per jeten tuaj ne çift. Do ndiheni mire dhe te plotesuar. Beqaret do kene disa takime, por asnjeri nuk do ju pelqeje aq shume sa per te filluar nje lidhje.

 

PESHORJA- Jeta juaj ne çift do kete disa tronditje te vogla gjate kesaj dite, por gjithsesi ju do keni durimin dhe kembenguljen e duhur per t’i zgjidhur. Ne mbremje do jeni me te qete. Beqaret do kene nje dite plot ngjyra dhe me mundesi te mira per takime. Shfrytezojeni sa te mundni.

 

AKREPI- Sot do perkujdeseni me teper per ate qe keni ne krah dhe marredhenia ne çift do jete e mrekullueshme. Beqaret do kene nje dite te zakonshme, por edhe pse nuk do e gjejne dashurine miqte nuk do i lene te merziten. Me financat tregohuni sa me te matur.

 

SHIGJETARI- Do jeni ne humor shume te mire gjate gjithe kesaj dite dhe do ja kaloni kendshem me ate qe keni ne krah. Secili mund te pergatise edhe surpriza per njeri-tjetrin. Ne planin financiar do jeni me te organizuar dhe nuk do beni aspak gabime. Gjendja do mbetet e qendrueshme.

 

BRICJAPI- Do jeni me te organizuar sot juve qe jeni ne nje lidhje dhe gjerat do ju ecin me se miri me partnerin. Do ndiheni gati te hidhni edhe hapa te rendesishme me te. Ne planin financiar do keni mbeshtetjen e yjeve ne çdo moment dhe gjerat kane per t’iu ecur me se miri.

 

UJORI- Nuk do keni per çfare te qaheni sot juve qe jeni ne nje lidhje, perkundrazi do perjetoni emocione pa fund ne krahet e atij qe dashuroni. Ne planin financiar do dini si t’i menaxhoni ato para qe keni dhe do kryeni investimet e nevojshme.

 

PESHQIT- Do pergatisni nje surprize te madhe sot ju qe jeni ne nje lidhje dhe do e beni partnerin te enderroje gjithe kohes. Kenaqesite dhe emocionet do jene te paimagjinueshme. Ne planin financiar ndikimi i yjeve do jete negativ. Do kryeni shpenzime te pamenduara dhe situata do perkeqesohet.