VIDEO/ Mamaja nuk e puthi kur iku në punë, reagimi epik i vogëlushit bën xhiron e rrjetit

935

Ky është momenti i adhurueshëm, kur një vogëlush 2-vjeçar tregon indinjatën e tij, sepse nëna ishte larguar për në punë, pa e puthur atë.

Vogëlushi i zemëruar me emrin Alexandër, nga Jacksonville,e Floridas, sapo kishte përfunduar një praktikë futbolli, kur nëna e tij Diana Simos hapi derën dhe papritur iku në punë pa e puthur atë.

Atëherë babai i Aleksandrit, Christos, mori në dorë telefonin e tij për të filmuar reagimin qesharak të Aleksandrit.

Në video Aleksandri shihet duke i shpjeguar tërbimin babait të tij.