Të qeshur dhe krah njëri-tjetrit, Gentian Zenelaj i kthen të gjithë pas në kohë me këtë foto

202

Ditët e fundit kanë bërë që të gjithë personazhet e njohur të hapin arkivat dhe të publikojnë foto nga e kaluara e tyre.

Gentian Zenelaj ka publikuar së fundmi një foto krah kolegëve të tij.

“Kur u krijua emisioni ‘Rikoshet’ në @top_albania_radio”, ka shkruar aktori krah fotos ku shfaqet së bashku me Ermal Mamaqin, Jul Dedën dhe kolegë të tjerë.

Me siguri kjo foto e ka bërë jo pak nostalgjik Gentin, i cili e ndau me të gjithë këtë moment në llogarinë e tij.

Ndjekësit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke i pohuar me humor se tani djemtë duhet të ruajnë distancën nga njëri-tjetri.

Lexo edhe:   Gruaja e Taulant Ballës: Burri im ishte një nga djemtë më të bukur të parlamentit!