Tri shenjat e zodiakut që do të martohen këtë pranverë

Martesa është diçka e pastër dhe shpirtërore.

 

Gjithçka është e shkruar në yjet tuaj. Ndërsa martoheni është e rëndësishme të llogarisni tabelën tuaj të natalit me grafikun e lindjes së partnerit tuaj për të gjetur muajin e duhur për të lidhur një nyjë. Ka disa shenja yje që thjesht duan të martohen në një sezon të veçantë. Këtu kemi përmendur 3 shenja të zodiakut që dëshirojnë të lidhin një nyjë në sezonin e pranverës. Pra, le të kalojmë në artikullin në lidhje me shenjat e zodiakut, të cilët thjesht duan të martohen në sezonin e pranverës dhe të zbulojmë se cilat janë shenjat e yjeve.

 

Dashi

Dashi, ju jeni pasionant dhe i sigurt. Ju pëlqen të plotësoni gjërat dhe të shqetësoheni kur të prisni gjërat. Në pikën kur sezoni i pranverës lëviz, ju bëheni gjithnjë e më të etur për të kaluar planet dhe aranzhimet tuaja. Përgjatë këtyre linjave, Prilli është sezoni ideal për ju për të shkëmbyer premtime ose për të filluar të bëni plane dhe angazhimet për dasmën tuaj. Kjo është ajo që jeni duke parashikuar të ardhmen tuaj dhe në ankth për të ndërmarrë hapin vijues, kështu që shfrytëzoni këtë gjallëri dhe caktoni një datë gjatë sezonit të pranverës.

 

Virgjëresha

Virgjëresha, ju pëlqen të sistemoheni dhe të ndiqni një plan të caktuar. Nuk është asgjë e papritur që kur planifikoni dasmën tuaj, ajo të jetë në një mënyrë të planifikuar. Kur fillon muaji i marsit, sjell një sezon të freskët së bashku me të dhe sjell gjithashtu një ton të gjallërimi të madh. Marsi është koha e pranverës dhe një kohë e jashtëzakonshme për të shënuar kalendarin që një Virgjëreshë të martohet. Gjatë muajit Mars, do të duket sikur gjithçka po shkon mirë dhe po funksionon siç pritet. Virgjëresha i pëlqen të jetë logjik dhe i ngarkuar, megjithatë vitaliteti i Marsit do të ndihmojë në pranimin e mënyrës së tij dhe të sjelljes së universit.

 

Peshqit

Peshqit, ju jeni pa dyshim një nga shenjat romantike të zodiakut, kështu që ka të ngjarë që martesën tuaj ta keni planifikuar qëkur ishit fëmijë. Ju pëlqen të krijoni lidhje të thella me të tjerët dhe janë vërtet instinktive dhe depërtuese. Në Mars, gjatë përfundimit të sezonit të Peshqve dhe fillimit të sezonit Dashit, do të ndjeni dashurinë që ju rrethon. Këtu nuk do të keni asnjë problem të hapni para njerëzve të tjerë dhe të shprehni dashurinë tuaj. Në këtë mënyrë, pranvera është koha ideale për ju për të dhënë premtime.

Kryetari i bashkisë së Nju Jorkut live në “Kënga Magjike”, djali i tij një prej konkurrentëve

Premtimi se “Kënga Magjike” do të sillte surpriza në ekranin e Tv Klan në finalen e madhe, shkoi përtej pritshmërive. Teksa Ardit Gjebrea njoftoi...

Tre vite kanë kaluar nga tërmeti 26 nëntorit/ Rrëqeth Luljeta Bozdo me rrëfimin

Shënohet 3 vjetori i tërmetit i 26 nëntorit:   Luljeta Bozdo në një intervistë në Ora News me gazetaren Siklajda Shorja u kthye pas në kohë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME