Pas lajmeve të orëve të fundit, Flori Mumajesi ka këtë kërkesë për të gjithë

Edhe këngëtari i njohur, Flori Mumajesi i është bashkuar personazheve të tjerë të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar, duke dhënë një mesazh sensibilizues.

Ai i ka kërkuar të gjithëve mos të frikësohen, por të tregojnë kujdes këto ditë të vështira për të gjithë shoqërinë shqiptare.

Flori i ka sugjeruar ndjekësve të tij të tregojnë kujdes me higjenën, teksa ka përfunduar se e gjitha kjo situatë do të kalojë. Mumajesi ka ndarë videon e fundit nga studio muzikore e tij, duke i udhëzuar të gjithë se duhet të ndjekin këshillat e duhura.

Kujtojmë se mesazhet sensibilizuese kanë qenë të shumta dhe shumica prej tyre kanë ardhur nga të gjithë personazhet e njohur.

TE TJERA

spot_img