Cfare ndodh nese mbani mace te zeze ne shtepine tuaj

626

Cfare ndodh nese mban mace te zeze ne shtepine tuaj. Te mbash mace ne shtepi nuk ka asgje te keqe.Dhe nuk duhesh te mendosh keq apo te mendosh mendime qe ju ben dem apo ju ecen ters.

 

Kjo eshte supersticion dhe te besosh gjera te tilla eshte humbje kohe dhe dicka qe nuk te bene as dem as dobi.

 

Si macja e zeze dhe macet me ngjyra te tjera jane te njejta ngjyrat nuk sjellin asgje. E mira dhe e keqa nuk vijn nga macet apo gjera te tilla ndaj rrini te qete dhe jetoni jeten tuaj pa supersticione.

Lexo edhe:   Lexojeni Deri Në Fund/ E Urreva Nënën Time, Por Një Mëngjes Pashë Veten Në Pasqyrë Dhe Njoha Atë..