Pas she rrit të bujshëm me Keisin, Roza Lati tregon mesazhin që i çoi Stresi

Roza Lati dhe bashkëshortja e Stresit, Keisi, u përfshinë në një sh err të bujshëm pak javë më parë dhe gjithçka nisi nga një skeç i realizuar në “Why not”.

Në skeç Roza dhe Stresi inskenuan momentin e arrestimit të reperit, por Keisi nuk e priti mirë këtë duke e akuzuar Rozën se ka prekur jetën e saj private dhe se po tallej me hallet e të tjerëve.

Roza ishte mbrëmë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në TV Ora dhe gjatë intervistës foli edhe për sh errin. Moderatorja u shpreh se nuk ia ka idene se pse Kejsi reagoi në atë lloj mënyre sepse ajo dhe stafi i emisionit u përpoqën që të nxirrnin sa më mirë Stresin përmes këtij skeçi.

Roza tregoi edhe çfarë i tha Stresi lidhur me këtë sherr. Ky i fundit i kishte kërkuar që të mos flisnin për këtë pjesë.

TE TJERA