Irini Qiriako rrëfehet pa doreza: Kur pash për herë të parë burrin nuk më pëlqeu

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Irini Qiriako, ka rrëfyer njohjen e saj me bashkëshortin dhe disa detaje nga martesa. E ftuar në emisionin “E Diell” në Top Channel, Qiriako kujtoi ditën kur për hërë të parë ka mashkullin që më vonë u bë dhe bashkëshorti i saj.

“Kur e pash për herë të parë s’më pëlqeu, më vonë kur filloi të fliste fillova ta pëlqeja dhe kur e pashë që ai bënte shumë pas meje, u martova me të”, u shpreh këngëtarja.

Bilbili i muzikës popullore më tej tregoi se bashkëshorti e ndihmonte në punët e shtëpisë, por shtoi se të gjitha lekët që ajo fiton në koncerte nuk i mban për vete, por ai jep burrit.

Arbana Osmani tregon prezantuesen që do të jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’

Arbana Osmani zbuloi se “Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti, por jeni kurioz kush do të jetë banorja e parë?   “Kryefjala.com” ka...

Plas keq sherri në Top Channel, debati mes Salsano Rrapit dhe Arditit: Të kam parë e di çfarë skuthi je

Me debate të ashpra është shoqëruar spektakli i mbrëmshëm në Dancing With The Stars. Protagonistë të debatit janë bërë aktori i njohur i Portokallisë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME