Zaho i dhuron lule gjyshes, Rama nxjerr FOTON dhe uron: Nona gëzuar 8 marsin!

227

Kryeministri Edi Rama ka vendosur të ndajë me publikun një moment nga jeta personale sot në Ditën e Gruas.

Ai publikon një foto teksa djali i tij i vogël Zaho i dhuron lule nënës së tij Anetës. Të dy shfaqen në pragun e derës teksa Zaho i vogël mban në duar buqetën me lule. “Nona gëzuar 8 marsin❤️”, shkruan Rama.