Spektakli pazakontë i delfinëve në brigjet e ujrave shqiptare

255

Në videon e shperndare nga kryeministri Edi Rama gjate sezones verore delfinët shfaqen duke dhuruar spektakël në brigjet e Karaburunit teksa dalin e futen në det me shpejtësi.

 

“MIRËMËNGJES dhe me spektaklin e pazakontë që këta delfinë kanë dhuruar dje në brigjet e Karaburunit, ju uroj një muaj sa më të mbarë “, shkruante Rama.