Përzierja që ju bën të humbisni 20 kilogramë për vetëm një muaj!

249

Përzierja që ju bën të humbisni 20 kilogramë për vetëm një muaj!

Kjo është një recetë shumë e shpejtë për të hequr kilogramët e padëshiruar. Nëse e përdorni rregullisht dhe siç duhet ju mund të humbisni deri në 20 kilogramë brenda një muaji. Jo më kot, kjo recetë është përdorur nga mijëra njerëz anembanë botës.

Baza e kësaj përzierje është limoni dhe farat chia. Secili prej këtyre përbërësve është i pasur me shumë vlera të ushqyeshme dhe të nevojshme për organizmin. Gjithsesi, kur limoni dhe farat chia kombinohen bashkë, ato japin rezultate të menjëhershme.

Përbërësit:

lëng limoni;
1 lugë gjelle me fara chia;
1 lugë gjelle me mjaltë;
1 gotë me ujë;

Përgatitja:
Fillimisht hidhni farat chia në gotën me ujë dhe lërini të qëndrojnë për një orë. Më pas hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe lërini të miksohen së bashku. Pija juaj për humbjen e peshës është gati. Këshillohet ta përdorni çdo ditë dhe për një muaj do të arrini të humbisni plot 20 kilogramë.Nga Shije.al